Azərbaycan I Divizionu 2021/2022-ci illər mövsümü Təqvim
I dövrə
I tur
14 sentyabr
1.“Kəpəz” (Gəncə) – “Qəbələ-2” (Qəbələ) 2. “Neftçi-2” (Bakı) – “Sabah-2” (Bakı) 3. “Keşlə-2” (Bakı) - “Zaqatala” (Zaqatala)
15 sentyabr
4. “Sumqayıt-2” (Sumqayıt) – “Qaradağ Lökbatan” (Bakı) 5. “Turan Tovuz” (Tovuz) – MOİK (Bakı) 6. “Səbail-2” (Bakı) – “Zirə-2” (Bakı)
II tur
21 sentyabr
7. MOİK – “Səbail-2” 8. “Sabah-2” – “Keşlə-2” 9. “Qəbələ-2” – “Neftçi-2”
22 sentyabr
10.“Qaradağ Lökbatan” – “Kəpəz” 11. “Qarabağ-2” – “Sumqayıt-2” 12. “Zaqatala” – “Turan Tovuz”
III tur
28 sentyabr
13. “Kəpəz” – “Qarabağ-2” 14. “Neftçi-2” – “Qaradağ Lökbatan” 15. “Keşlə-2” – “Qəbələ-2”
29 sentyabr
16. “Turan Tovuz” – “Sabah-2” 17. “Səbail-2” – “Zaqatala” 18. “Zirə-2” – MOİK
8 oktyabr: AÇ – Azərbaycan U-21 – Finlandiya U-21
9 oktyabr: DÇ-2022 – Azərbaycan – İrlandiya
12 oktyabr: DÇ-2022– Serbiya – Azərbaycan
12 oktyabr: AÇ - Azərbaycan U-21 – Xorvatiya U-21
IV tur
14 oktyabr
19. “Sabah-2” – “Səbail-2” 20. “Qəbələ-2” – “Turan Tovuz” 21. “Qarabağ-2” – “Neftçi-2”
15 oktyabr
22. “Qaradağ Lökbatan” – “Keşlə-2” 23. “Sumqayıt-2” – “Kəpəz” 24. “Zaqatala” – “Zirə-2”
V tur
19 oktyabr
25. “Neftçi-2” – “Sumqayıt-2” 26. “Keşlə-2” – “Qarabağ-2” 27. “Səbail-2” – “Qəbələ-2”
20 oktyabr
28. “Zirə-2” – “Sabah-2” 29. MOİK – “Zaqatala” 30. “Turan Tovuz” – “Qaradağ Lökbatan”
VI tur
26 Oktyabr
31. “Sabah-2” – MOİK 32. “Qəbələ-2” – “Zirə-2” 33. “Qaradağ Lökbatan” – “Səbail-2”
27 oktyabr
34. “Qarabağ-2” – “Turan Tovuz” 35. “Sumqayıt-2” – “Keşlə-2” 36. “Kəpəz” – “Neftçi-2”
VII tur
2 noyabr
37. “Keşlə-2” – “Kəpəz” 38. “Zaqatala” – “Sabah-2” 39. “Səbail-2” – “Qarabağ-2”
3 noyabr
40. “Zirə-2” – “Qaradağ Lökbatan” 41. MOİK – “Qəbələ-2” 42. “Turan Tovuz” – “Sumqayıt-2
11 noyabr: DÇ-2022 - Azərbaycan – Lüksemburq
12 noyabr: AÇ – Azərbaycan U-21 – Avstriya U-21
14 noyabr: DÇ-2022 – Azərbaycan – Qətər
16 noyabr: AÇ – Azərbaycan U-21 – Norveç U-21
VIII tur
17 noyabr
43. “Qəbələ-2” – “Zaqatala” 44. “Qaradağ Lökbatan” – MOİK 45. “Qarabağ-2” – “Zirə-2”
18 noyabr
46. “Sumqayıt-2” – “Səbail-2” 47. “Kəpəz” – “Turan Tovuz” 48. “Neftçi-2” – “Keşlə-2”
IX tur
23 noyabr
49. “Turan Tovuz” – “Neftçi-2” 50. “Səbail-2” – “Kəpəz” 51. “Zirə-2” – “Sumqayıt-2”
24 noyabr
52. MOİK – “Qarabağ-2” 53. “Zaqatala” – “Qaradağ Lökbatan” 54. “Sabah-2” – “Qəbələ-2”
Ehtiyat gün
27 noyabr
X tur
30 noyabr
55. “Qaradağ Lökbatan” – “Sabah-2” 56. “Qarabağ-2” – “Zaqatala” 57. “Sumqayıt-2” – MOİK
1 dekabr
58. “Kəpəz” – “Zirə-2” 59. “Neftçi-2” – “Səbail-2” 60. “Keşlə-2” – “Turan Tovuz”
XI tur
6 dekabr
61. “Zaqatala” – “Sumqayıt-2” 62. “Qəbələ-2” – “Qaradağ Lökbatan” 63. MOİK – “Kəpəz”
7 dekabr
64. “Səbail-2” – “Keşlə-2” 65. “Sabah-2” – “Qarabağ-2” 66. “Zirə-2” – “Neftçi-2”
XII tur
17 dekabr
67. “Qarabağ-2” – “Qəbələ-2” 68. “Sumqayıt-2” – “Sabah-2” 69. “Kəpəz” – “Zaqatala”
18 dekabr
70. “Neftçi-2” – MOİK 71. “Keşlə-2” – “Zirə-2” 72. “Turan Tovuz” – “Səbail-2”
XIII tur
22 dekabr
73. “Zirə-2” – “Turan Tovuz” 74. MOİK – “Keşlə-2” 75. “Zaqatala” – “Neftçi-2”
23 dekabr
76. “Sabah-2” – “Kəpəz” 77. “Qəbələ-2” – “Sumqayıt-2” 78. “Qaradağ Lökbatan” – “Qarabağ-2”
II dövrə
2022-ci il
XIV tur
15 fevral
79. “Qaradağ Lökbatan” – “Sumqayıt-2” 80. “Qəbələ-2” – “Kəpəz” 81. “Sabah-2” – “Neftçi-2”
16 fevral
82. “Zaqatala” – “Keşlə-2” 83. MOİK – “Turan Tovuz” 84. “Zirə-2” – “Səbail-2”
XV tur
22 fevral
85. “Səbail-2” – MOİK 86. “Kəpəz” – “Qaradağ Lökbatan” 87. “Keşlə-2” – “Sabah-2”
23 fevral
88. “Neftçi-2” – “Qəbələ-2” 89. “Turan Tovuz” – “Zaqatala” 90. “Sumqayıt-2” – “Qarabağ-2”
XVI tur
1 mart
91. “Qarabağ-2” – “Kəpəz” 92. “Qaradağ Lökbatan” – “Neftçi-2” 93. “Qəbələ-2” – “Keşlə-2”
2 mart
94. “Sabah-2” – “Turan Tovuz” 95. “Zaqatala” – “Səbail-2” 96. MOİK – “Zirə-2”
5 mart Ehtiyat gün
XVII tur
8 mart
97. “Zirə-2” – “Zaqatala” 98. “Səbail-2” – “Sabah-2” 99. “Turan Tovuz” – “Qəbələ-2”
9 mart
100. “Keşlə-2” – “Qaradağ Lökbatan” 101. “Neftçi-2” – “Qarabağ-2” 102. “Kəpəz” – “Sumqayıt-2”
XVIII tur
15 mart
103. “Sumqayıt-2” – “Neftçi-2” 104. “Qəbələ-2” – “Səbail-2” 105. “Qaradağ Lökbatan” – “Turan Tovuz”
16 mart
106. “Sabah-2” – “Zirə-2” 107. “Zaqatala” – MOİK 108. “Qarabağ-2” – “Keşlə-2”
21-29 mart: milli yığma komandaların rəsmi təlim-məşq və oyun günləri 25 mart: AÇ – Azərbaycan U-21 – Estoniya U-21
XIX tur
30 mart
109. MOİK – “Sabah-2” 110. “Zirə-2” – “Qəbələ-2” 111. “Səbail-2” – “Qaradağ Lökbatan”
1 aprel
112. “Turan Tovuz” – “Qarabağ-2” 113. “Keşlə-2” – “Sumqayıt-2” 114. “Neftçi-2” – “Kəpəz”
XX tur 5 aprel
115. “Kəpəz” – “Keşlə-2” 116. “Sumqayıt-2” – “Turan Tovuz” 117. “Qarabağ-2” – “Səbail-2”
6 aprel
118. “Qaradağ Lökbatan” – “Zirə-2” 119. “Qəbələ-2” – MOİK 120. “Sabah-2” – “Zaqatala”
XXI tur
12 aprel
121. “Zaqatala” – “Qəbələ-2” 122. MOİK – “Qaradağ Lökbatan” 123. “Zirə-2” – “Qarabağ-2”
13 aprel
124. “Səbail-2” – “Sumqayıt-2” 125. “Turan Tovuz” – “Kəpəz” 126. “Şamaxı-2” – “Neftçi-2”
XXII tur
18 aprel
127. “Neftçi-2” – “Turan Tovuz” 128. “Qəbələ-2” – “Sabah-2” 129. “Sumqayıt-2” – “Zirə-2”
19 aprel
130. “Qarabağ-2” – MOİK 131. “Qaradağ Lökbatan” – “Zaqatala” 132. “Kəpəz” – “Səbail-2”
XXIII tur
26 aprel
133. “Sabah-2” – “Qaradağ Lökbatan” 134. “Zaqatala” – “Qarabağ-2” 135. MOİK – “Sumqayıt-2”
27 aprel
136. “Zirə-2” – “Kəpəz” 137. “Səbail-2” – “Neftçi-2” 138. “Turan Tovuz” – “Şamaxı-2”
XXIV tur
1 may
139. “Şamaxı-2” – “Səbail-2” 140. “Neftçi-2” – “Zirə-2” 141. “Sumqayıt-2” – “Zaqatala”
2 may
142. “Qarabağ-2” – “Sabah-2” 143. “Kəpəz” – MOİK 144. “Qaradağ Lökbatan” – “Qəbələ-2”
XXV tur
11 may
145.“Qəbələ-2” – “Qarabağ-2” 146. “Sabah-2” – “Sumqayıt-2” 147. “Zaqatala” – “Kəpəz” 148. MOİK – “Neftçi-2” 149. “Zirə-2” – “Şamaxı-2” 150. “Səbail-2” – “Turan Tovuz”
XXVI tur 17 may
151. “Turan Tovuz” – “Zirə-2” 152. “Şamaxı-2” – MOİK 153. “Neftçi-2” – “Zaqatala” 154. “Kəpəz” – “Sabah-2” 155. “Sumqayıt-2” – “Qəbələ-2” 156. “Qarabağ-2” – “Qaradağ Lökbatan”
|