Azərbaycan
I Divizionu
TƏQVİM
2013-cü il
Birinci dövrə
I tur, 13 sentyabr
(cümə)
1. “Energetik” (Mingəçevir) –
“Lokomotiv” (Biləcəri)
14 sentyabr (şənbə)
2. “Qaradağ
Lökbatan” (Lökbatan) – “Göyəzən” (Qazax)
3. “Şuşa” (Şuşa) – “Şahdağ” (Qusar)
15 sentyabr
(bazar)
4. “Neftçala” (Neftçala) – “Karvan” (Yevlax)
5. “Ağsu” (Ağsu) – “Kəpəz” (Gəncə)
6. MOİK (Bakı) – “Bakılı” (Bakı)
7. “Turan - T” (Tovuz) – “Araz Naxçıvan”
(Naxçıvan)
16 sentyabr
(bazar ertəsi)
8. “Şəmkir” – “Mil - Muğan” (İmişli)
II
tur, 20 sentyabr (cümə)
9. “Kəpəz” (Gəncə) – “Neftçala” (Neftçala)
21 sentyabr
(şənbə)
10. “Bakılı” (Bakı) – “Şuşa” (Şuşa)
11. “Şahdağ” (Qusar) – “Energetik” (Mingəçevir)
12. “Göyəzən” (Qazax) – “Turan - T” (Tovuz)
13. MOİK (Bakı) – “Mil - Muğan” (İmişli)
22 sentyabr
(bazar)
14. “Lokomotiv” (Biləcəri) – “Ağsu” (Ağsu)
15. “Karvan” (Yevlax) – “Qaradağ Lökbatan” (Lökbatan)
16. “Araz Naxçıvan” (Naxçıvan) – “Şəmkir”
(Şəmkir)
III tur, 27
sentyabr (cümə)
17. “Şəmkir” (Şəmkir) – “Göyəzən” (Qazax)
18. “Energetik” (Mingəçevir) – “Bakılı” (Bakı)
28 sentyabr
(şənbə)
19. “Turan
- T” (Tovuz) – “Karvan” (Yevlax)
20. “Neftçala”
(Neftçala) – “Lokomotiv” (Biləcəri)
21. “Şuşa”
(Şuşa) – MOİK (Bakı)
29 sentyabr (bazar)
22. “Qaradağ
Lökbatan” (Lökbatan) – “Kəpəz” (Gəncə)
23. “Ağsu”
(Ağsu) – “Şahdağ” (Qusar)
24. “Mil
- Muğan” (İmişli) – “Araz Naxçıvan”
(Naxçıvan)
IV tur, 04 oktyabr
(cümə)
25. MOİK
(Bakı) – “Energetik” (Mingəçevir)
26. “Şahdağ”
(Qusar) – “Neftçala” (Neftçala)
05 oktyabr
(şənbə)
27. “Kəpəz”
(Gəncə) – “Turan - T” (Tovuz)
28. “Karvan”
(Yevlax) – “Şəmkir” (Şəmkir)
29. “Şuşa”
(Şuşa) – “Mil - Muğan” (İmişli)
06 oktyabr
(bazar)
30. “Bakılı” (Bakı) – “Ağsu” (Ağsu)
31. “Lokomotiv” (Biləcəri) – “Qaradağ
Lökbatan” (Lökbatan)
32. “Göyəzən” (Qazax) – “Araz Naxçıvan” (Naxçıvan)
V tur, 11 oktyabr (cümə)
33. “Şəmkir”
(Şəmkir) – “Kəpəz” (Gəncə)
34. “Energetik”
(Mingəçevir) – “Şuşa” (Şuşa)
12 oktyabr (şənbə)
35. “Turan - T” (Tovuz) – “Lokomotiv” (Biləcəri)
36. “Qaradağ Lökbatan” (Lökbatan) – “Şahdağ” (Qusar)
37. “Neftçala” (Neftçala) – “Bakılı” (Bakı)
13 oktyabr
(bazar)
38. “Ağsu” (Ağsu) – MOİK (Bakı)
39. “Araz Naxçıvan” (Naxçıvan) –
“Karvan” (Yevlax)
40. “Mil - Muğan” (İmişli) – “Göyəzən” (Qazax)
VI tur, 18
oktyabr (cümə)
41. “Şahdağ” (Qusar) – “Turan - T” (Tovuz)
42. “Lokomotiv” (Biləcəri) – “Şəmkir” (Şəmkir)
43. “Energetik” (Mingəçevir) – “Mil - Muğan” (İmişli)
19
oktyabr (şənbə)
44. “Şuşa” (Şuşa) – “Ağsu” (Ağsu)
45. “Karvan” (Yevlax) – “Göyəzən” (Qazax)
20
oktyabr (bazar)
46. MOİK(Bakı) – “Neftçala” (Neftçala)
47. “Bakılı” (Bakı) – “Qaradağ Lökbatan” (Lökbatan)
48. “Kəpəz” (Gəncə) – “Araz
Naxçıvan” (Naxçıvan)
23 oktyabr
(çərşənbə)
Azərbaycan kuboku 1/16
final
VII tur, 26
oktyabr (şənbə)
49. “Göyəzən” (Qazax) – “Kəpəz” (Gəncə)
50. “Qaradağ Lökbatan” (Lökbatan) – MOİK (Bakı)
51. “Neftçala” (Neftçala) – “Şuşa” (Şuşa)
52. “Mil - Muğan” (İmişli) –
“Karvan” (Yevlax)
27
oktyabr (bazar)
53. “Araz Naxçıvan” (Naxçıvan) –
“Lokomotiv” (Biləcəri)
54. “Turan
- T” (Tovuz) – “Bakılı” (Bakı)
55. “Ağsu”
(Ağsu) – “Energetik” (Mingəçevir)
28 oktyabr (bazar ertəsi)
56. “Şəmkir”
(Şəmkir) – “Şahdağ” (Qusar)
VIII tur, 01
noyabr (cümə)
57. “Energetik”
(Mingəçevir) – “Neftçala” (Neftçala)
02 noyabr (şənbə)
58. “Şuşa”
(Şuşa) – “Qaradağ Lökbatan” (Lökbatan)
59. MOİK
(Bakı) – “Turan - T” (Tovuz)
60. “Kəpəz”
(Gəncə) – “Karvan” (Yevlax)
03 noyabr (bazar)
61. “Bakılı”
(Bakı) – “Şəmkir” (Şəmkir)
62. “Şahdağ”
(Qusar) – “Araz Naxçıvan” (Naxçıvan)
63. “Lokomotiv”
(Biləcəri) – “Göyəzən” (Qazax)
64. “Ağsu”
(Ağsu) – “Mil - Muğan” (İmişli)
IX tur, 08
noyabr (cümə)
65. “Şəmkir”
(Şəmkir) – MOİK (Bakı)
66. “Neftçala”
(Neftçala) – “Ağsu” (Ağsu)
09 noyabr (şənbə)
67. “Turan
- T” (Tovuz) – “Şuşa” (Şuşa)
68. “Qaradağ
Lökbatan” (Lökbatan) – “Energetik” (Mingəçevir)
69. “Mil
- Muğan” (İmişli) – “Kəpəz” (Gəncə)
10 noyabr (bazar)
70. “Karvan”
(Yevlax) – “Lokomotiv” (Biləcəri)
71. “Göyəzən”
(Qazax) – “Şahdağ” (Qusar)
72. “Araz
Naxçıvan” (Naxçıvan) – “Bakılı” (Bakı)
X tur, 15 noyabr
(cümə)
73. “Energetik” (Mingəçevir) – “Turan - T” (Tovuz)
16 noyabr (şənbə)
74. “Şuşa” (Şuşa) – “Şəmkir” (Şəmkir)
75. “Şahdağ” (Qusar) – “Karvan” (Yevlax)
76. “Lokomotiv” (Biləcəri) – “Kəpəz” (Gəncə)
77. “Neftçala” (Neftçala) – “Mil - Muğan” (İmişli)
17 noyabr (bazar)
78. “Ağsu” (Ağsu) – “Qaradağ Lökbatan” (Lökbatan)
79. MOİK(Bakı) – “Araz Naxçıvan”
(Naxçıvan)
80. “Bakılı” (Bakı) – “Göyəzən” (Qazax)
20 noyabr
(çərşənbə)
Ehtiyat gün
XI tur, 22
noyabr (cümə)
81. “Şəmkir” (Şəmkir) –“Energetik” (Mingəçevir)
23 noyabr (şənbə)
82. “Göyəzən” (Qazax) – MOİK (Bakı)
83. “Turan - T” (Tovuz) – “Ağsu” (Ağsu)
84. “Mil - Muğan” (İmişli) – “Lokomotiv” (Biləcəri)
24 noyabr (bazar)
85. “Kəpəz” (Gəncə) – “Şahdağ” (Qusar)
86. “Karvan” (Yevlax) – “Bakılı” (Bakı)
87. “Araz Naxçıvan” (Naxçıvan) –
“Şuşa” (Şuşa)
88. “Qaradağ Lökbatan” (Lökbatan) – “Neftçala” (Neftçala)
XII tur, 29
noyabr (cümə)
89. “Energetik” (Mingəçevir) – “Araz
Naxçıvan” (Naxçıvan)
30 noyabr (şənbə)
90. “Ağsu” (Ağsu) – “Şəmkir” (Şəmkir)
91. “Şuşa” (Şuşa) – “Göyəzən” (Qazax)
92. “Neftçala”
(Neftçala) – “Turan - T” (Tovuz)
93. “Qaradağ
Lökbatan” (Lökbatan) – “Mil - Muğan” (İmişli)
01 dekabr (bazar)
94. MOİK(Bakı)
– “Karvan” (Yevlax)
95. “Bakılı”
(Bakı) – “Kəpəz” (Gəncə)
96. “Şahdağ”
(Qusar) – “Lokomotiv” (Biləcəri)
04 dekabr (çərşənbə)
Azərbaycan kuboku 1/8 final
XIII tur, 8 dekabr
(bazar)
97. “Lokomotiv”
(Biləcəri) – “Bakılı” (Bakı)
98. “Kəpəz”
(Gəncə) – MOİK (Bakı)
99. “Karvan”
(Yevlax) – “Şuşa” (Şuşa)
100. “Göyəzən”
(Qazax) – “Energetik” (Mingəçevir)
101. “Araz Naxçıvan” (Naxçıvan) – “Ağsu” (Ağsu)
102. “Şəmkir”
(Şəmkir) – “Neftçala” (Neftçala)
103. “Turan
- T” (Tovuz) – “Qaradağ Lökbatan” (Lökbatan)
104. “Mil
- Muğan” (İmişli) – “Şahdağ” (Qusar)
XIV tur, 13
dekabr (cümə)
105. “Energetik”
(Mingəçevir) – “Karvan” (Yevlax)
14 dekabr (şənbə)
106. “Qaradağ
Lökbatan” (Lökbatan) – “Şəmkir” (Şəmkir)
107. “Şuşa”
(Şuşa) – “Kəpəz” (Gəncə)
108. “Bakılı”
(Bakı) – “Şahdağ” (Qusar)
15 dekabr
(bazar)
109. “Neftçala”
(Neftçala) – “Araz Naxçıvan” (Naxçıvan)
110. “Ağsu”
(Ağsu) – “Göyəzən” (Qazax)
111. MOİK
(Bakı) – “Lokomotiv” (Biləcəri)
112. “Turan
- T” (Tovuz) – “Mil - Muğan” (İmişli)
XV tur, 20
dekabr (cümə)
113. “Şəmkir” (Şəmkir) – “Turan - T” (Tovuz)
21
dekabr (şənbə)
114. “Şahdağ” (Qusar) – MOİK (Bakı)
115. “Lokomotiv” (Biləcəri) – “Şuşa” (Şuşa)
116. “Göyəzən” (Qazax) – “Neftçala” (Neftçala)
22
dekabr (bazar)
117. “Kəpəz” (Gəncə) – “Energetik” (Mingəçevir)
118. “Karvan” (Yevlax) – “Ağsu” (Ağsu)
119. “Araz Naxçıvan” (Naxçıvan) – “Qaradağ
Lökbatan” (Lökbatan)
120. “Mil - Muğan” (İmişli) – “Bakılı” (Bakı)
2014-cü il
İkinci dövrə
XVI tur, 07
fevral (cümə)
121. “Energetik”
(Mingəçevir) – “Qaradağ Lökbatan” (Lökbatan) 08 fevral (şənbə)
122. “Lokomotiv”
(Biləcəri) – “Karvan” (Yevlax)
123. “Şahdağ”
(Qusar) – “Göyəzən” (Qazax)
124. “Şuşa”
(Şuşa) – “Turan - T” (Tovuz)
125. “Kəpəz”
(Gəncə) – “Mil - Muğan” (İmişli)
09 fevral (bazar)
126. “Bakılı”
(Bakı) – “Araz Naxçıvan” (Naxçıvan)
127. MOİK
(Bakı) – “Şəmkir” (Şəmkir)
128. “Ağsu”
(Ağsu) – “Neftçala” (Neftçala)
XVII tur, 14 fevral
(cümə)
129. “Şəmkir”
(Şəmkir) – “Bakılı” (Bakı)
15 fevral (şənbə)
130. “Neftçala”
(Neftçala) – “Energetik” (Mingəçevir)
131. “Qaradağ
Lökbatan” (Lökbatan) – “Şuşa” (Şuşa)
132. “Göyəzən”
(Qazax) – “Lokomotiv” (Biləcəri)
133. “Mil
- Muğan” (İmişli) – “Ağsu” (Ağsu)
16
fevral (bazar) 134. “Turan - T” (Tovuz) – MOİK(Bakı)
135. “Araz
Naxçıvan” (Naxçıvan) – “Şahdağ” (Qusar)
136. “Karvan” (Yevlax) – “Kəpəz” (Gəncə)
XVIII tur, 21
fevral (cümə)
137. “Energetik”
(Mingəçevir) – “Göyəzən” (Qazax)
22
fevral (şənbə)
138. “Şuşa”
(Şuşa) – “Karvan” (Yevlax)
139. “Neftçala”
(Neftçala) – “Şəmkir” (Şəmkir)
140. “Şahdağ”
(Qusar) – “Mil - Muğan” (İmişli)
23 fevral (bazar)
141. “Bakılı”
(Bakı) – “Lokomotiv” (Biləcəri)
142. MOİK
(Bakı) – “Kəpəz” (Gəncə)
143. “Ağsu”
(Ağsu) – “Araz Naxçıvan” (Naxçıvan)
144. “Qaradağ Lökbatan” (Lökbatan) – “Turan - T” (Tovuz) XIX tur, 01 mart
(şənbə)
145. “Göyəzən”
(Qazax) – “Qaradağ Lökbatan” (Lökbatan)
146. “Karvan”
(Yevlax) – “Neftçala” (Neftçala)
147. “Kəpəz”
(Gəncə) – “Ağsu” (Ağsu)
148. “Şahdağ”
(Qusar) – “Şuşa” (Şuşa)
02 mart (bazar)
149. “Lokomotiv”
(Biləcəri) – “Energetik” (Mingəçevir)
150. “Bakılı”
(Bakı) – MOİK (Bakı)
151. “Araz Naxçıvan” (Naxçıvan) – “Turan - T” (Tovuz)
152. “Mil
- Muğan” (İmişli) – “Şəmkir” (Şəmkir)
XX tur, 07
mart (cümə)
153. “Şəmkir”
(Şəmkir) – “Lokomotiv” (Biləcəri)
08 mart (şənbə)
154. “Ağsu”
(Ağsu) – “Şuşa” (Şuşa)
155. “Neftçala”
(Neftçala) – MOİK(Bakı)
156. “Göyəzən”
(Qazax) – “Karvan” (Yevlax)
157. “Mil
- Muğan” (İmişli) – “Energetik” (Mingəçevir)
09 mart (bazar)
158. “Qaradağ
Lökbatan” (Lökbatan) – “Bakılı” (Bakı)
159. “Turan
- T” (Tovuz) – “Şahdağ” (Qusar)
160. “Araz Naxçıvan” (Naxçıvan) – “Kəpəz” (Gəncə)
12- 13 mart (çərşənbə,
cümə axşamı)
Azərbaycan kuboku 1/4 final
XXI tur, 14
mart (cümə)
161. “Energetik”
(Mingəçevir) – “Şəmkir” (Şəmkir)
162. “Lokomotiv”
(Biləcəri) – “Mil - Muğan” (İmişli)
15 mart (şənbə)
163. “Şahdağ”
(Qusar) – “Kəpəz” (Gəncə)
164. “Bakılı”
(Bakı) – “Karvan” (Yevlax)
165. “Neftçala”
(Neftçala) – “Qaradağ Lökbatan” (Lökbatan)
166. “Lokomotiv”
(Biləcəri) – “Mil - Muğan” (İmişli)
16 mart (bazar)
167. MOİK
(Bakı) – “Göyəzən” (Qazax)
168. “Şuşa”
(Şuşa) – “Araz Naxçıvan” (Naxçıvan)
169. “Ağsu” (Ağsu) – “Turan - T” (Tovuz)
19 mart (çərşənbə)
Azərbaycan kuboku ¼ final
XXII tur, 22
mart (şənbə)
170. “Qaradağ
Lökbatan” (Lökbatan) – “Ağsu” (Ağsu)
171. “Göyəzən”
(Qazax) – “Bakılı” (Bakı)
172. “Karvan”
(Yevlax) – “Şahdağ” (Qusar)
23 mart (bazar)
173. “Turan
- T” (Tovuz) – “Energetik” (Mingəçevir)
174. “Araz Naxçıvan” (Naxçıvan) – MOİK(Bakı)
175. “Kəpəz”
(Gəncə) – “Lokomotiv” (Biləcəri)
176. “Mil
- Muğan” (İmişli) – “Neftçala” (Neftçala)
26 mart (çərşənbə)
Ehtiyat gün
XXIII tur,
28 mart (cümə)
177. “Energetik” (Mingəçevir) – “Kəpəz” (Gəncə)
29
mart (şənbə)
178. MOİK (Bakı) – “Şahdağ” (Qusar)
179. “Şuşa” (Şuşa) – “Lokomotiv” (Biləcəri)
180. “Turan - T” (Tovuz) – “Şəmkir” (Şəmkir)
30 mart (bazar)
181. “Ağsu” (Ağsu) – “Karvan” (Yevlax)
182. “Neftçala” (Neftçala) – “Göyəzən” (Qazax)
183. Qaradağ Lökbatan” (Lökbatan) – “Araz
Naxçıvan” (Naxçıvan)
184. “Bakılı” (Bakı) – “Mil - Muğan” (İmişli)
XXIV tur, 04
aprel (cümə)
185. “Şəmkir” (Şəmkir) – “Qaradağ Lökbatan” (Lökbatan)
05
aprel (şənbə)
186. “Göyəzən” (Qazax) – “Ağsu” (Ağsu)
187. “Karvan” (Yevlax) – “Energetik” (Mingəçevir)
188. “Lokomotiv” (Biləcəri) – MOİK (Bakı)
06
aprel (bazar)
189. “Kəpəz” (Gəncə) –“Şuşa” (Şuşa)
190. “Şahdağ” (Qusar) – “Bakılı” (Bakı)
191. “Araz Naxçıvan” (Naxçıvan) –
“Neftçala” (Neftçala)
192. “Mil - Muğan” (İmişli) – “Turan - T” (Tovuz)
09 aprel (çərşənbə)
Ehtiyat gün
XXV tur, 11
aprel (cümə)
193. “Energetik” (Mingəçevir) – “Ağsu” (Ağsu)
12 aprel (şənbə)
194. “Şahdağ” (Qusar) – “Şəmkir” (Şəmkir)
195. MOİK (Bakı) – “Qaradağ Lökbatan” (Lökbatan)
196. “Şuşa” (Şuşa) – “Neftçala” (Neftçala)
197. “Karvan” (Yevlax) – “Mil - Muğan” (İmişli)
13
aprel (bazar)
198. “Kəpəz” (Gəncə) – “Göyəzən” (Qazax)
199. “Lokomotiv” (Biləcəri) – “Araz
Naxçıvan” (Naxçıvan)
200. “Bakılı”
(Bakı) – “Turan - T” (Tovuz)
16 aprel (çərşənbə)
Azərbaycan kuboku 1/2
final
XXVI tur, 18
aprel (cümə)
201. “Energetik” (Mingəçevir) – MOİK (Bakı)
202. “Şəmkir” (Şəmkir) – “Karvan” (Yevlax)
19 aprel (şənbə)
203. “Neftçala” (Neftçala) – “Şahdağ” (Qusar)
204. “Qaradağ Lökbatan” (Lökbatan) – “Lokomotiv” (Biləcəri)
205. “Turan - T” (Tovuz) – “Kəpəz” (Gəncə)
20 aprel
(bazar)
206. “Ağsu” (Ağsu) – “Bakılı” (Bakı)
207. “Araz Naxçıvan” (Naxçıvan) –
“Göyəzən” (Qazax)
208. “Mil - Muğan” (İmişli) – “Şuşa” (Şuşa)
24 aprel
(cümə axşamı)
Azərbaycan kuboku 1/2
final
XXVII tur, 26
aprel (şənbə)
209. “Kəpəz” (Gəncə) – “Şəmkir” (Şəmkir)
210. “Lokomotiv” (Biləcəri) – “Turan - T” (Tovuz)
211. “Şahdağ” (Qusar) –“Qaradağ Lökbatan” (Lökbatan)
212. “Şuşa” (Şuşa) – “Energetik” (Mingəçevir)
27
aprel (bazar)
213. “Bakılı” (Bakı) – “Neftçala” (Neftçala)
214. MOİK (Bakı) –“Ağsu” (Ağsu)
215. “Karvan” (Yevlax) – “Araz
Naxçıvan” (Naxçıvan)
216. “Göyəzən” (Qazax) – “Mil -
Muğan” (İmişli)
XXVIII tur,
02 may (cümə)
217. “Energetik” (Mingəçevir) – “Şahdağ” (Qusar)
218. “Şəmkir” (Şəmkir) – “Araz
Naxçıvan” (Naxçıvan)
03 may (şənbə)
219. “Şuşa” (Şuşa) – “Bakılı” (Bakı)
220. “Neftçala” (Neftçala) – “Kəpəz” (Gəncə)
221. “Turan - T” (Tovuz) – “Göyəzən” (Qazax)
04 may (bazar)
222. “Ağsu” (Ağsu) – “Lokomotiv” (Biləcəri)
223. “Qaradağ Lökbatan” (Lökbatan) – “Karvan” (Yevlax)
224. “Mil - Muğan” (İmişli) – MOİK (Bakı)
XXIX tur,
11 may (bazar)
225. “Göyəzən” (Qazax) – “Şəmkir” (Şəmkir)
226. “Karvan” (Yevlax) – “Turan - T” (Tovuz)
227. “Kəpəz” (Gəncə) – “Qaradağ Lökbatan” (Lökbatan)
228. “Lokomotiv” (Biləcəri) – “Neftçala” (Neftçala)
229. “Şahdağ” (Qusar) – “Ağsu” (Ağsu)
230. “Bakılı” (Bakı) – “Energetik” (Mingəçevir)
231. MOİK (Bakı) – “Şuşa” (Şuşa)
232. “Araz Naxçıvan” (Naxçıvan) –
“Mil - Muğan” (İmişli)
XXX tur, 18
may (bazar)
233. “Turan
- T” (Tovuz) – “Neftçala” (Neftçala)
234. “Şəmkir”
(Şəmkir) – “Ağsu” (Ağsu)
235. “Araz Naxçıvan” (Naxçıvan) – “Energetik” (Mingəçevir)
236. “Göyəzən”
(Qazax) – “Şuşa” (Şuşa)
237. “Karvan”
(Yevlax) – MOİK (Bakı)
238. “Kəpəz”
(Gəncə) – “Bakılı” (Bakı)
239. “Lokomotiv”
(Biləcəri) – “Şahdağ” (Qusar)
240. “Mil
- Muğan” (İmişli) – “Qaradağ Lökbatan” (Lökbatan)
28 may (çərşənbə)
Azərbaycan kuboku (final)
|