14.06.2024
   |    aze    |    rus    |    eng    
Slide 1

Tiaqo Silva quru oyun sayında hamıdan öndə

Slide 1

Qara Qarayev mükafatlandırılıb

Slide 1

2024/2025 mövsümünün topları müəyyənləşib

Slide 1

I Liqada pley-offun cavab oyununun cədvəli

Slide 1

Transfer pəncərələrinin vaxtı müəyyənləşdi

Slide 1

"Cəbrayıl" 2-0 "Araz Saatlı" - Videoicmal

Slide 1

"Cəbrayıl" - "Araz Saatlı" canlı yayım

   Topaz Premyer Liqası, 2013/2014 mövsümünün təqvimi      2013-07-18






Topaz Premyer Liqasının

TƏQVİMİ

 2013-cü il

 30 iyul – 01 avqust 

 Çempionlar Liqası və Avropa Liqası (3-cü mərhələ)

 Birinci dövrə

 I tur 
02 avqust (cümə)

 1. “Bakı” (Bakı) – “Qəbələ” (Qəbələ)

 03 avqust (şənbə)

 2. “Neftçi” (Bakı) – AZAL (Bakı)
3. “Simurq” (Zaqatala) – “Rəvan” (Bakı)

04 avqust (bazar)

4. “Sumqayıt” (Sumqayıt) – “Xəzər Lənkəran” (Lənkəran)
5. “İnter” (Bakı) – “Qarabağ” (Ağdam)

06 – 08 avqust 

 Çempionlar Liqası və Avropa Liqası (3-cü mərhələ)

 II tur
10  avqust  (şənbə)

6. “Rəvan” (Bakı) – “Neftçi” (Bakı)
7. AZAL (Bakı) – “Bakı” (Bakı)

11  avqust  (bazar)

8. “Xəzər Lənkəran” (Lənkəran) – “Simurq” (Zaqatala)
9. “Qəbələ” (Qəbələ) – “İnter” (Bakı)
10. “Qarabağ” (Ağdam) – “Sumqayıt” (Sumqayıt)

14 avqust  (çərşənbə)

 A milli komandanın yoldaşlıq oyunu 
Azərbaycan – Malta

 III tur
17 avqust  (şənbə)

11. “Neftçi” (Bakı) – “Simurq” (Zaqatala)

18 avqust  (bazar)

12. “Qarabağ” (Ağdam) – “Xəzər Lənkəran” (Lənkəran)
13. “İnter” (Bakı) – AZAL (Bakı)

19 avqust  (bazar ertəsi)

14. “Sumqayıt” (Sumqayıt) – “Qəbələ” (Qəbələ)
15. “Bakı” (Bakı) – “Rəvan” (Bakı)

20- 22 avqust 

 Çempionlar Liqası və Avropa Liqası (pley-off)

 IV tur
23 avqust  (cümə)

16. AZAL (Bakı) – “Sumqayıt” (Sumqayıt)

24 avqust  (şənbə)

17. “Simurq” (Zaqatala) – “Bakı” (Bakı)

25 avqust  (bazar)

18. “Xəzər Lənkəran” (Lənkəran) – “Neftçi” (Bakı)
19. “Rəvan” (Bakı) – “İnter” (Bakı)
20.  “Qəbələ” (Qəbələ) – “Qarabağ” (Ağdam)

27- 29 avqust 

 Çempionlar Liqası və Avropa Liqası (pley-off)

 V tur
31 avqust – (şənbə)

 21. “Sumqayıt” (Sumqayıt) – “Rəvan” (Bakı)
22. “Qəbələ” (Qəbələ) – “Xəzər Lənkəran” (Lənkəran)
25. “Bakı” (Bakı) – “Neftçi” (Bakı)

 01 sentyabr (bazar)

 23. “Qarabağ” (Ağdam) – AZAL (Bakı)
24. “İnter” (Bakı) – “Simurq” (Zaqatala)

07 sentyabr (şənbə)

 DÇ-2014  İsrail – Azərbaycan

 VI tur
12 sentyabr  (cümə axşamı)

26. “Neftçi” (Bakı) – “İnter” (Bakı)

13 sentyabr  (cümə)

 27. “Rəvan” (Bakı) – “Qarabağ” (Ağdam)

 14 sentyabr  (şənbə)

 28. “Xəzər Lənkəran” (Lənkəran) – “Bakı” (Bakı)

 15 sentyabr  (bazar)

 29. “Simurq” (Zaqatala) – “Sumqayıt” (Sumqayıt)
30. AZAL (Bakı) – “Qəbələ” (Qəbələ)

17- 19 sentyabr

 Çempionlar Liqası və Avropa Liqası (qrup)

 VII tur
20 sentyabr  (cümə)

 31. “Qəbələ” (Qəbələ) – “Rəvan” (Bakı)

 21 sentyabr  (şənbə)

 32. “Qarabağ” (Ağdam) – “Simurq” (Zaqatala)
33. “İnter” (Bakı) – “Bakı” (Bakı)

22 sentyabr  (bazar)

 34. AZAL (Bakı) – “Xəzər Lənkəran” (Lənkəran)
35. “Sumqayıt” (Sumqayıt) – “Neftçi” (Bakı)

VIII tur
27 sentyabr  (cümə)

 36. “Xəzər Lənkəran” (Lənkəran) – “İnter” (Bakı)

 28 sentyabr  (şənbə)

 37. “Bakı” (Bakı) –“Sumqayıt” (Sumqayıt)
38. “Neftçi” (Bakı) – “Qarabağ” (Ağdam)

 29 sentyabr  (bazar)

39. “Simurq” (Zaqatala) –  “Qəbələ” (Qəbələ)
40. “Rəvan” (Bakı) – AZAL (Bakı)

01 - 03 oktyabr

Çempionlar Liqası və Avropa Liqası (qrup)

IX tur
04  oktyabr  (cümə)

41. AZAL (Bakı) – “Simurq” (Zaqatala)
42. “Rəvan” (Bakı) – “Xəzər Lənkəran” (Lənkəran)
43. “Qarabağ” (Ağdam) – “Bakı” (Bakı)
44. “Sumqayıt” (Sumqayıt) – “İnter” (Bakı)
45. “Qəbələ” (Qəbələ) – “Neftçi” (Bakı)

 11 oktyabr (cümə)

DÇ-2014 Azərbaycan – Şim. İrlandiya

 15 oktyabr (çərşənbə axşamı)

DÇ-2014 Azərbaycan – Rusiya

 17 oktyabr (cümə axşamı)

Ehtiyat gün

 İkinci dövrə

 X tur
19 oktyabr (şənbə)

 46. “Simurq” (Zaqatala) – “Xəzər Lənkəran” (Lənkəran)
47. “Neftçi” (Bakı) – “Rəvan” (Bakı)
48. “İnter” (Bakı) – “Qəbələ” (Qəbələ)

20 oktyabr (bazar)

 49. “Sumqayıt” (Sumqayıt) – “Qarabağ” (Ağdam)
50. “Bakı” (Bakı) – AZAL (Bakı) 

22- 24 oktyabr

 Çempionlar Liqası və Avropa Liqası (qrup)

Azərbaycan kuboku, 1/16 final

XI tur
25 oktyabr  (cümə)

51. “Qəbələ” (Qəbələ) – “Sumqayıt” (Sumqayıt)
52. “Rəvan” (Bakı) – “Bakı” (Bakı)

26 oktyabr (şənbə)

 53. AZAL (Bakı) – “İnter” (Bakı)

 27 oktyabr  (bazar)

54. “Xəzər Lənkəran” (Lənkəran) – “Qarabağ” (Ağdam)
55. “Simurq” (Zaqatala) – “Neftçi” (Bakı)

XII tur
01  noyabr  (cümə)

56. “Bakı” (Bakı) – “Simurq” (Zaqatala)

02  noyabr  (şənbə)

 57. “Neftçi” (Bakı) – “Xəzər Lənkəran” (Lənkəran)
58.  “İnter” (Bakı) – “Rəvan” (Bakı)

03  noyabr  (bazar)

59. “Sumqayıt” (Sumqayıt) – AZAL (Bakı)
60. “Qarabağ” (Ağdam) – “Qəbələ” (Qəbələ) 

05- 07 noyabr

Çempionlar Liqası və Avropa Liqası (qrup) 

XIII tur
08 noyabr (cümə)

61. “Rəvan” (Bakı) – “Sumqayıt” (Sumqayıt) 

9 noyabr (şənbə)

62. AZAL (Bakı) – “Qarabağ” (Ağdam)
63. “İnter” (Bakı) - “Simurq” (Zaqatala) 

10 noyabr (bazar)

64. “Xəzər Lənkəran” (Lənkəran) – “Qəbələ” (Qəbələ)
65. “Neftçi” (Bakı) – “Bakı” (Bakı) 

15 noyabr (cümə)

 A Milli komandanın yoldaşlıq oyunu 

20 noyabr (çərşənbə)

Ehtiyat gün

XIV tur
21 noyabr (cümə axşamı)

66. “Qəbələ” (Qəbələ) – AZAL (Bakı)

22 noyabr (cümə)

67. “Bakı” (Bakı) – “Xəzər Lənkəran” (Lənkəran)
68. “Sumqayıt” (Sumqayıt) – “Simurq” (Zaqatala)

23 noyabr (şənbə)

 69. “İnter” (Bakı) – “Neftçi” (Bakı)

24 noyabr (bazar)

 70. “Qarabağ” (Ağdam) – “Rəvan” (Bakı)

26- 28 noyabr

 Çempionlar Liqası və Avropa Liqası (qrup)

XV tur
29 noyabr (cümə)

 71. “Rəvan” (Bakı) – “Qəbələ” (Qəbələ)

 30 noyabr (şənbə)

 72. “Xəzər Lənkəran” (Lənkəran) – AZAL (Bakı)
73. “Simurq” (Zaqatala) – “Qarabağ” (Ağdam)
74. “Neftçi” (Bakı) – “Sumqayıt” (Sumqayıt)
75. “Bakı” (Bakı) – “İnter” (Bakı)

04 dekabr (çərşənbə)

Azərbaycan kuboku, 1/8 final

 XVI tur
8 dekabr  (bazar)

 76. “İnter” (Bakı) – “Xəzər Lənkəran” (Lənkəran)
77. “Sumqayıt” (Sumqayıt) – “Bakı” (Bakı)
78. “Qarabağ” (Ağdam) – “Neftçi” (Bakı)
79. “Qəbələ” (Qəbələ) – “Simurq” (Zaqatala)
80. AZAL (Bakı) – “Rəvan” (Bakı)

10-12 dekabr

Çempionlar Liqası və Avropa Liqası (qrup)

 XVII tur
14  dekabr (şənbə)

 81. “Simurq” (Zaqatala) – AZAL (Bakı)
82. “İnter” (Bakı) – “Sumqayıt” (Sumqayıt)

15 dekabr (bazar)

83. “Xəzər Lənkəran” (Lənkəran) – “Rəvan” (Bakı)
84. “Neftçi” (Bakı) – “Qəbələ” (Qəbələ)
85. “Bakı” (Bakı) – “Qarabağ” (Ağdam)

XVIII tur
20 dekabr  (cümə)

 86. “Xəzər Lənkəran” (Lənkəran) – “Sumqayıt” (Sumqayıt)
87. “Qarabağ” (Ağdam) – “İnter” (Bakı)
88. “Qəbələ” (Qəbələ) – “Bakı” (Bakı)
89. AZAL (Bakı) – “Neftçi” (Bakı)
90. “Rəvan” (Bakı) – “Simurq” (Zaqatala)

2014-cü il

Üçüncü dövrə

 XIX tur
01 fevral (şənbə)

 91. “Qarabağ” (Ağdam) – “Xəzər Lənkəran” (Lənkəran)
92. “Sumqayıt” (Sumqayıt) – “Qəbələ” (Qəbələ)

02 fevral (bazar)

93. “İnter” (Bakı) – AZAL (Bakı)
94. “Bakı” (Bakı) – “Rəvan” (Bakı)
95. “Neftçi” (Bakı) – “Simurq” (Zaqatala)

XX tur
08 fevral (şənbə)

 96. “Rəvan” (Bakı) – “İnter” (Bakı)
97. AZAL (Bakı) – “Sumqayıt” (Sumqayıt)
98. “Qəbələ” (Qəbələ) – “Qarabağ” (Ağdam)

09 fevral (bazar)

 99. “Xəzər Lənkəran” (Lənkəran) – “Neftçi” (Bakı)
100. “Simurq” (Zaqatala) – “Bakı” (Bakı)

XXI tur
14 fevral (cümə)

 101. “Simurq” (Zaqatala) - “İnter” (Bakı) 

15 fevral (şənbə)

102. “Qəbələ” (Qəbələ) – “Xəzər Lənkəran” (Lənkəran)
103. “Qarabağ” (Ağdam) – AZAL (Bakı)
104. “Sumqayıt” (Sumqayıt) – “Rəvan” (Bakı)
 105. “Bakı” (Bakı) – “Neftçi” (Bakı)

 18- 20 fevral

Çempionlar Liqası və Avropa Liqası (1/16 final)

 XXII tur
19 fevral  (çərşənbə)

 106. “Rəvan” (Bakı) – “Qarabağ” (Ağdam)
107. AZAL (Bakı) – “Qəbələ” (Qəbələ)
108. “Xəzər Lənkəran” (Lənkəran) – “Bakı” (Bakı)
109. “Neftçi” (Bakı) – “İnter” (Bakı)
110. “Simurq” (Zaqatala) – “Sumqayıt” (Sumqayıt)

XXIII tur
23 fevral (bazar ertəsi)

 111. “Qəbələ” (Qəbələ) – “Rəvan” (Bakı)
112. AZAL (Bakı) – “Xəzər Lənkəran” (Lənkəran)
113. “Qarabağ” (Ağdam) – “Simurq” (Zaqatala)
114. “Sumqayıt” (Sumqayıt) – “Neftçi” (Bakı)
115. “İnter” (Bakı) – “Bakı” (Bakı)

25- 27 fevral

 Çempionlar Liqası və Avropa Liqası (1/16 final)

 XXIV tur
28 fevral  (cümə)

 116. “Bakı” (Bakı) –“Sumqayıt” (Sumqayıt)
117. “Rəvan” (Bakı) – AZAL (Bakı)
118. “Xəzər Lənkəran” (Lənkəran) – “İnter” (Bakı)
119. “Neftçi” (Bakı) – “Qarabağ” (Ağdam)
120. “Simurq” (Zaqatala) –  “Qəbələ” (Qəbələ)

5 mart (çərşənbə)

A Milli komandanın yoldaşlıq oyunu 

XXV tur
08 mart  (şənbə)

121. “Rəvan” (Bakı) – “Xəzər Lənkəran” (Lənkəran)
122. AZAL (Bakı) – “Simurq” (Zaqatala)
123. “Sumqayıt” (Sumqayıt) – “İnter” (Bakı)

09 mart  (bazar)

 124. “Qəbələ” (Qəbələ) – “Neftçi” (Bakı)
125. “Qarabağ” (Ağdam) – “Bakı” (Bakı)

12- 13 mart (çərşənbə, cümə axşamı)

Azərbaycan Kuboku, 1/4 final,

Çempionlar Liqası və Avropa Liqası (1/8 final)

XXVI tur
16 mart  (bazar)

 126. “Sumqayıt” (Sumqayıt) – “Xəzər Lənkəran” (Lənkəran)
127. “İnter” (Bakı) – “Qarabağ” (Ağdam)
128. “Bakı” (Bakı) – “Qəbələ” (Qəbələ)
129. “Neftçi” (Bakı) – AZAL (Bakı)
130. “Simurq” (Zaqatala) – “Rəvan” (Bakı)

19 mart (çərşənbə)

Azərbaycan Kuboku, 1/4 final,

Çempionlar Liqası və Avropa Liqası (1/8 final)

 XXVII tur
23 mart  (bazar)

131. “Xəzər Lənkəran” (Lənkəran) – “Simurq” (Zaqatala)
132. “Rəvan” (Bakı) – “Neftçi” (Bakı)
133. AZAL (Bakı) – “Bakı” (Bakı)
134. “Qəbələ” (Qəbələ) – “İnter” (Bakı)
135. “Qarabağ” (Ağdam) – “Sumqayıt” (Sumqayıt)

26 mart (çərşənbə)

 Ehtiyat gün

 Dördüncü dövrə

 XXVIII tur
28 mart  (cümə)

136. “Sumqayıt” (Sumqayıt) – AZAL (Bakı)

29 mart  (şənbə)

 137. “Neftçi” (Bakı) – “Xəzər Lənkəran” (Lənkəran)
138. “Bakı” (Bakı) – “Simurq” (Zaqatala)

30 mart  (bazar)

 139. “İnter” (Bakı) – “Rəvan” (Bakı)
140. “Qarabağ” (Ağdam) – “Qəbələ” (Qəbələ)

01- 03 aprel

Çempionlar Liqası və Avropa Liqası (1/4 final)

 XXIX tur
04 aprel  (cümə)

 141. “Rəvan” (Bakı) – “Sumqayıt” (Sumqayıt)

05 aprel  (şənbə)

142. “Xəzər Lənkəran” (Lənkəran) – “Qəbələ” (Qəbələ)
143. AZAL (Bakı) – “Qarabağ” (Ağdam)

06 aprel  (bazar)

 144. “Simurq” (Zaqatala) – “İnter” (Bakı)
145. “Neftçi” (Bakı) – “Bakı” (Bakı)

09-10 aprel (çərşənbə, cümə axşamı)

Ehtiyat gün

Çempionlar Liqası və Avropa Liqası (1/4 final)

XXX tur
12 aprel  (şənbə)

 146. “Bakı” (Bakı) – “Xəzər Lənkəran” (Lənkəran)
147. “İnter” (Bakı) – “Neftçi” (Bakı)
148. “Sumqayıt” (Sumqayıt) – “Simurq” (Zaqatala)
149. “Qarabağ” (Ağdam) – “Rəvan” (Bakı)
150. “Qəbələ” (Qəbələ) – AZAL (Bakı)

16 aprel (çərşənbə)

Azərbaycan Kuboku, 1/2 final

XXXI tur
20 aprel (bazar)

151. “Xəzər Lənkəran” (Lənkəran) – AZAL (Bakı)
152. “Rəvan” (Bakı) – “Qəbələ” (Qəbələ)
153. “Simurq” (Zaqatala) – “Qarabağ” (Ağdam)
154. “Neftçi” (Bakı) – “Sumqayıt” (Sumqayıt)
155. “Bakı” (Bakı) – “İnter” (Bakı)

24 aprel (cümə axşamı)

Azərbaycan Kuboku, 1/2 final

Çempionlar Liqası və Avropa Liqası (1/2 final)

 XXXII tur
27 aprel  (bazar)

 156. “İnter” (Bakı) – “Xəzər Lənkəran” (Lənkəran)
157. “Sumqayıt” (Sumqayıt) – “Bakı” (Bakı)
158. “Qarabağ” (Ağdam) – “Neftçi” (Bakı)
159. “Qəbələ” (Qəbələ) – “Simurq” (Zaqatala)
160. AZAL (Bakı) – “Rəvan” (Bakı)

30 aprel – 01 may

 Çempionlar Liqası və Avropa Liqası (1/2 final)

 XXXIII tur
02 may (cümə)

 161. “Simurq” (Zaqatala) – AZAL (Bakı)

 162. “Xəzər Lənkəran” (Lənkəran) – “Rəvan” (Bakı)

163. “Neftçi” (Bakı) – “Qəbələ” (Qəbələ)

 164. “Bakı” (Bakı) – “Qarabağ” (Ağdam)

165. “İnter” (Bakı) – “Sumqayıt” (Sumqayıt)

XXXIV tur
07 may (çərşənbə)

 166. “Rəvan” (Bakı) – “Simurq” (Zaqatala)

 167. AZAL (Bakı) – “Neftçi” (Bakı)

168. “Xəzər Lənkəran” (Lənkəran) – “Sumqayıt” (Sumqayıt)

 169. “Qarabağ” (Ağdam) – “İnter” (Bakı)

170. “Qəbələ” (Qəbələ) – “Bakı” (Bakı)

 Avropa Liqası (final)

XXXV tur
12 may (bazar ertəsi)

 171. “Simurq” (Zaqatala) – “Xəzər Lənkəran” (Lənkəran)
172. “Neftçi” (Bakı) – “Rəvan” (Bakı)
173. “Bakı” (Bakı) – AZAL (Bakı)
174. “İnter” (Bakı) – “Qəbələ” (Qəbələ)
175. “Sumqayıt” (Sumqayıt) – “Qarabağ” (Ağdam)

XXXVI tur
17 may (şənbə)

 176. “Xəzər Lənkəran” (Lənkəran) – “Qarabağ” (Ağdam)
177. “Qəbələ” (Qəbələ) – “Sumqayıt” (Sumqayıt)
178. AZAL (Bakı) – “İnter” (Bakı)
179. “Rəvan” (Bakı) – “Bakı” (Bakı)
180. “Simurq” (Zaqatala) – “Neftçi” (Bakı)

24 may (şənbə)

Çempionlar Liqası (final)

22 may (çərşənbə)

Azərbaycan Kuboku (final)

 QEYD 1: UEFA Çempionlar Liqası və Avropa Liqası yarışında iştirak edən klublar cari mövsümdə təqvim oyunlarının vaxtlarını tur çərçivəsində dəyişdirmək hüququna malikdir. Tur çərçivəsində oyunun dəyişdirilməsi: həmin turda klubun matçının təyin olunduğu gündən bir gün sonraya və ya bir gün əvvəllə dəyişdirilməsi nəzərdə tutulur. 

QEYD 2: Klubların UEFA Çempionlar Liqasında və Avropa Liqasındakı çıxışlarından asılı olaraq, Azərbaycan milli komandasının maraqları nəzərə alınaraq Topaz Premyer Liqasının təqvimində 5-ci və 9-cu turun oyunlarının keçirilmə tarixlərində dəyişiklik oluna bilər.

   Turnir cədvəli
1 Qarabağ 36 83
2 Zirə 36 58
3 Sabah 36 58
4 Sumqayıt 36 57
5 Neftçi 36 56
6 Turan Tovuz 36 48
7 Səbail 36 42
8 Araz-Naxçıvan 36 36
9 Kəpəz 36 35
10 Qəbələ 36 26
Ətraflı
1 Şamaxı 27 57
2 Qaradağ Lökbatan 27 54
3 MOİK 27 49
4 İmişli 27 47
5 Karvan 27 44
6 Zaqatala 27 31
7 Mingəçevir 27 27
8 İrəvan 27 27
9 Difai Ağsu 27 23
10 Araz Saatlı 27 13
Ətraflı
Xəbər arxivi
« İyun 2024 »
1 2 3 4 5 6 7
2728293031 01 02
03 04 05 06 07 08 09
10 11 12 1314 15 16
17 18 19 20 21 22 23
24 25 26 27 28 29 30
01020304050607
Press reliz
08.05.2024
“Peşəkar Futbol Liqası”, “YAŞAT” Fondu və “Badamlı” şirkəti arasında müqavilə imzalanıb
08.05.2024
Peşəkar Futbol Liqası və “YAŞAT” Fondu arasında anlaşma memorandumu imzalanıb
04.03.2024
“Uşaqlar Nəfəsimizdir” sosial idman layihəsi həyata keçirilib
28.08.2023
I Liqada 2023/2024-cü illər mövsümünün təqvimi
28.08.2023
II Liqada 2023/2024-cü illər mövsümünün təqvimi
02.08.2023
“Misli” Premyer Liqaya sponsorluğunu davam etdirəcək
Sorğu
Misli Premyer Liqasında favoritiniz hansıdır?
Araz-Naxçıvan
Səbail
Sumqayıt
Qarabağ
Neftçi
Zirə
Qəbələ
Sabah
Kəpəz
Turan Tovuz
> Nizamnamə
Struktur
> Xəbərlər
> Misli Premyer Liqası
Əsasnamə
Turnir cədvəli
Təqvim
Klublar
InStat Football icmal
> Əvəzedicilər
Turnir cədvəli
Klublar
Təqvim
> Azərbaycan kuboku
Təqvim
> I Liqa
Turnir cədvəli
Təqvim
Klublar
> II Liqa
Turnir cədvəli
Təqvim
Klublar
> Multimedia
Fotoqalereya
Video
PFL-in himni
> Arxiv
1993
1993/1994
1994/1995
1995/1996
1996/1997
1997/1998
1998/1999
1999/2000
2000/2001
2001/2002
1992
2003/2004
2004/2005
2005/2006
2006/2007
2007/2008
2008/2009
2009/2010
2010/2011
2011/2012
2012/2013
2013/2014
2014/2015
2015/2016
2016/2017
2017/2018
2019/2020
2018/2019
2021/2022
2020/2021
2022/2023
> Əlaqə
Bütün müəllif hüquqları Azərbaycan Respublikası qanunvericiliyinə uyğun qorunur. Saytda
yerləşdirilən hər hansısa məlumatdan istifadə zamanı istinadın qeyd olunması vacibdir.

2004-2008 © Peşəkar Futbol Liqası Saytdan istifadə zamanı hər hansısa bir texniki problemlə
rastlaşdığınız zaman [email protected] vasitəsilə əlaqə saxlayın
Lider Advertising
Cəmi HIT sayı: web counter
Cəmi HOST sayı: