18.11.2018
   |    aze    |    rus    |    eng    
Slide 1

Ramin Musayev: “Azərbaycan Kubokunda 4-cü əvəzetməyə icazə veriləcək” – Fotolar

Slide 1

Azərbaycan Kuboku: püşkatma mərasimi keçirildi

Slide 1

Topaz Premyer Liqası, turun ən yaxşısı Ozobiçdir

Slide 1

İntizam Komitəsinin iclası keçirildi

Slide 1

Topaz Premyer Liqası, XI turun rəmzi komandası müəyyənləşdi

Slide 1

“Qarabağ”da yeni rekordçu – Maksim Medvedev

Slide 1

Mövsümün rekordu

   I Divizion, 2018/2019-cu illər mövsümünün təqvimi      2018-08-16

Azərbaycan I divizionu

 

TƏQVİM

 

2018-ci il

 

Birinci dövrə

 

I tur, 23 avqust  (cümə axşamı)

 

1. “Qaradağ Lökbatan”(Bakı) – “Neftçi-2”(Bakı)

2. “Sabah-2”(Bakı) – MOİK(Bakı)

3. “Kəpəz”(Gəncə) – “Qarabağ-2”(Ağdam)

4. “Zirə-2” (Bakı)  – “Səbail-2” (Bakı)

 

24 avqust  (cümə)

 

5. “Zaqatala”(Zaqatala) –  “Keşlə-2”(Bakı)

6. “Turan Tovuz”(Tovuz) – “Ağsu” (Ağsu)

7. “Şüvəlan” (Bakı)  – “Sumqayıt-2” (Sumqayıt)

 

 

II tur, 27 avqust (bazar ertəsi)

 

8. “Neftçi-2” PFK – “Sabah-2” FK

9. “Qarabağ-2” FK – “Turan Tovuz” FK

10. “Səbail-2” PFK – “Şüvəlan” FK

 

28 avqust (çərşənbə axşamı)

 

11. “Keşlə-2” PFK – “Sumqayıt-2” FK

12. MOİK FK – “Kəpəz” PFK

13. “Ağsu” FK  – “Zirə-2” PFK

14. “Zaqatala” PFK – “Qaradağ Lökbatan” FK

 

06 sentyabr (cümə axşamı)

Azərbaycan U-21 – İsrail U-21

 

07 sentyabr (cümə)

Azərbaycan - Kosovo

 

10 sentyabr (bazar ertəsi)

Malta - Azərbaycan

 

11 sentyabr (çərşənbə axşamı)

Azərbaycan U-21 –Norveç U-21

 

 III tur, 13 sentyabr (cümə axşamı)

 

15. “Qaradağ Lökbatan” FK –  “Keşlə-2” PFK

16. “Turan Tovuz” FK –  MOİK PFK

17. “Şüvəlan” FK  – “Ağsu” FK

 

14 sentyabr (cümə)

 

18. “Sabah-2” FK – “Zaqatala” PFK

19. “Kəpəz” FK – “Neftçi-2” PFK

20. “Zirə-2” PFK – “Qarabağ-2” FK

21. “Sumqayıt-2” FK – “Səbail-2” PFK

 

 

IV tur, 20 sentyabr (cümə axşamı)

 

22.  MOİK PFK – “Zirə-2” PFK 

23. “Ağsu” FK  – “Sumqayıt-2” FK

24. “Zaqatala” PFK – “Kəpəz” FK

25. “Qaradağ Lökbatan” FK –  “Sabah-2” FK

 

21 sentyabr (cümə)

 

26. “Keşlə-2” PFK – “Səbail-2” PFK

27. “Neftçi-2” PFK – “Turan Tovuz” FK

28. “Qarabağ-2” FK  – “Şüvəlan” FK

 

24 sentyabr (bazar ertəsi)

Ehtiyat gün

 

V tur, 27 sentyabr (cümə axşamı)

 

29. “Sabah-2” FK – “Keşlə-2” PFK

30. “Zirə-2” PFK – “Neftçi-2” PFK

31. “Sumqayıt-2” FK – “Qarabağ-2” FK

 

28 sentyabr (cümə)

 

32. “Kəpəz” FK – “Qaradağ Lökbatan” FK

33. “Turan Tovuz” FK –  “Zaqatala” PFK

34. “Şüvəlan” FK  – MOİK PFK

35. “Səbail-2” PFK – “Ağsu” FK  

 

VI tur, 03 oktyabr (çərşənbə)

 

36. “Neftçi-2” PFK – “Şüvəlan” FK

37. “Qarabağ-2” FK  – “Səbail-2” PFK

38. “Zaqatala” PFK – “Zirə-2” PFK

 

04 oktyabr (cümə axşamı)

 

39. “Keşlə-2” PFK – “Ağsu” FK

40.  MOİK PFK – “Sumqayıt-2” FK

41. “Qaradağ Lökbatan” FK – “Turan Tovuz” FK

42. “Sabah-2” FK – “Kəpəz” FK

 

11 oktyabr (cümə axşamı)
Farer adaları - Azərbaycan

 

14 oktyabr (bazar)

Azərbaycan - Malta

 

16 oktyabr (çərşənbə axşamı)

Norveç U-21 – Azərbaycan U-21

 

VII tur, 18 oktyabr (cümə axşamı)

 

43. “Zirə-2” PFK – “Qaradağ Lökbatan” FK

44. “Şüvəlan” FK  – “Zaqatala” PFK

45. “Səbail-2” PFK – MOİK PFK

 

19 oktyabr (cümə)

 

46. “Kəpəz” FK – “Keşlə-2” PFK

47. “Turan Tovuz” FK –  “Sabah-2” FK

48. “Sumqayıt-2” FK – “Neftçi-2” PFK

49. “Ağsu” FK  – “Qarabağ-2” FK  

 

 

 VIII tur, 25 oktyabr (cümə axşamı)

 

50. “Zaqatala” PFK  – “Sumqayıt-2” FK

51. “Qaradağ Lökbatan” FK – “Şüvəlan” FK

52. “Kəpəz” FK – “Turan Tovuz” FK

 

26 oktyabr (cümə)

 

53. “Keşlə-2” PFK – “Qarabağ-2” FK

54. “Neftçi-2” PFK – “Səbail-2” PFK

55.  MOİK PFK – “Ağsu” FK

56. “Sabah-2” FK – “Zirə-2” PFK

 

29 oktyabr (bazar ertəsi)

Ehtiyat gün

 

IX tur, 01 noyabr (cümə axşamı)

 

57. “Turan Tovuz” FK –  “Keşlə-2” PFK

58. “Zirə-2” PFK – “Kəpəz” FK

59. “Sumqayıt-2” FK – “Qaradağ Lökbatan” FK

60. “Səbail-2” PFK – “Zaqatala” PFK

 

02 noyabr (cümə)

 

61. “Şüvəlan” FK  – “Sabah-2” FK

62. “Ağsu” FK  – “Neftçi-2” PFK

63. “Qarabağ-2” FK – MOİK PFK

 

 

X tur, 08 noyabr (çərşənbə axşamı)

 

64. “Keşlə-2” PFK – MOİK PFK

65. “Neftçi-2” PFK – “Qarabağ-2” FK

66. “Qaradağ Lökbatan” FK – “Səbail-2” PFK

67. “Kəpəz” FK – “Şüvəlan” FK

 

09 noyabr (cümə)

 

68. “Zaqatala” PFK  – “Ağsu” FK

69. “Sabah-2” FK – “Sumqayıt-2” FK

70. “Turan Tovuz” FK –  “Zirə-2” PFK

 

17 noyabr (şənbə)

Azərbaycan – Farer adaları

 

20 noyabr (çərşənbə axşamı)

Kosovo - Azərbaycan

 

XI tur, 22 noyabr (cümə axşamı)

 

71. “Zirə-2” PFK – “Keşlə-2” PFK

72. “Şüvəlan” FK  – “Turan Tovuz” FK

73. “Sumqayıt-2” FK – “Kəpəz” FK

74. “Ağsu” FK  – “Qaradağ Lökbatan” FK

 

23 noyabr (cümə)

 

75. “Səbail-2” PFK – “Sabah-2” FK

76. “Qarabağ-2” FK – “Zaqatala” PFK

77.  MOİK PFK – “Neftçi-2” PFK

 

XII tur, 29 noyabr (cümə axşamı)

 

78. “Keşlə-2” PFK – “Neftçi-2” PFK

79. “Qaradağ Lökbatan” FK – “Qarabağ-2” FK

80. “Sabah-2” FK – “Ağsu” FK

 

30 noyabr (cümə)

 

81. “Zaqatala” PFK  – MOİK PFK

82. “Kəpəz” FK – “Səbail-2” PFK

83. “Turan Tovuz” FK –  “Sumqayıt-2” FK

84. “Zirə-2” PFK – “Şüvəlan” FK 

 

 06 dekabr (cümə axşamı)

Ölkə kuboku 1/8 final

 

XIII tur, 10 dekabr (bazar ertəsi)

 

85. “Şüvəlan” FK – “Keşlə-2” PFK 

86. “Sumqayıt-2” FK – “Zirə-2” PFK

87. “Səbail-2” PFK – “Turan Tovuz” FK

88. “Ağsu” FK  – “Kəpəz” FK

89. “Qarabağ-2” FK – “Sabah-2” FK

90.  MOİK PFK – “Qaradağ Lökbatan” FK

91. “Neftçi-2” PFK – “Zaqatala” PFK  

 

15-16 dekabr (şənbə, bazar)

Ölkə kubok 1/4 final

 

19-20 dekabr (çərşənbə, cümə axşamı)

 Ölkə kubok 1/4 final

 

 

İkinci dövrə

2019-cu il

 

 XIV tur, 07 fevral (cümə axşamı)

 

92. “Sumqayıt-2” FK – “Keşlə-2” PFK

93. “Turan Tovuz” FK – “Qarabağ-2” FK

94. “Sabah-2” FK – “Neftçi-2” PFK

 

08 fevral (cümə)

 

95. “Şüvəlan” FK – “Səbail-2” PFK

96. “Zirə-2” PFK – “Ağsu” FK  

97. “Kəpəz” FK – MOİK PFK

98. “Qaradağ Lökbatan FK – “Zaqatala” PFK

 

 

XV tur, 14 fevral (cümə axşamı)

 

99. “Zaqatala” PFK – “Sabah-2” FK

100. “Neftçi-2” PFK – “Kəpəz” FK

101.“Qarabağ-2” FK – “Zirə-2” PFK

 

15 fevral (Cümə)

 

102. “Keşlə-2” PFK – “Qaradağ Lökbatan” FK

103. MOİK PFK –  “Turan Tovuz” FK

104. “Ağsu” FK  – “Şüvəlan” FK

105. “Səbail-2” PFK – “Sumqayıt-2” FK

 

 

XVI tur, 21 fevral (cümə axşamı)

 

106. “Sumqayıt-2” FK – “Ağsu” FK

107.  “Zirə-2” PFK  – MOİK PFK 

108. “Sabah-2” FK –  “Qaradağ Lökbatan” FK

 

22 fevral (cümə)

 

109. “Səbail-2” PFK – “Keşlə-2” PFK

110.  “Şüvəlan” FK  – “Qarabağ-2” FK

111. “Turan Tovuz” FK – “Neftçi-2” PFK

112. “Kəpəz” FK – “Zaqatala” PFK

 

 

XVII tur, 28 fevral (cümə axşamı)

 

113. “Keşlə-2” PFK– “Sabah-2” FK

114. “Neftçi-2” PFK – “Zirə-2” PFK

115. “Qarabağ-2” FK – “Sumqayıt-2” FK

 

01 mart (cümə)

 

116. “Qaradağ Lökbatan” FK – “Kəpəz” FK

117. “Zaqatala” PFK – “Turan Tovuz” FK

118. MOİK PFK  – “Şüvəlan” FK

119. “Ağsu” FK  –“Səbail-2” PFK

 

04 mart (bazar ertəsi)

Ehtiyat gün

 

 

XVIII tur, 07 mart (cümə axşamı)

 

120. “Səbail-2” PFK – “Qarabağ-2” FK

121.  “Şüvəlan” FK – “Neftçi-2” PFK

122. “Kəpəz” FK – “Sabah-2” FK

 

08 mart (cümə)

 

123. “Ağsu” FK  – “Keşlə-2” PFK

124.  “Sumqayıt-2” FK – MOİK PFK

125.“Zirə-2” PFK – “Zaqatala” PFK

126. “Turan Tovuz” FK – “Qaradağ Lökbatan” FK

 

XIX tur, 13 mart (çərşənbə)

 

127.“Sabah-2” FK – “Turan Tovuz” FK

128. “Zaqatala” PFK  – “Şüvəlan” FK

129.“Qarabağ-2” FK    – “Ağsu” FK

 

14 mart (cümə axşamı)

 

130. “Keşlə-2” PFK – “Kəpəz” FK

131. “Qaradağ Lökbatan” FK – “Zirə-2” PFK

132. “Neftçi-2” PFK– “Sumqayıt-2” FK

133. MOİK PFK – “Səbail-2” PFK

 

18-26 mart

“A” milli komandanın AÇ - oyunu

 

 

XX tur, 28 mart (cümə axşamı)

 

134.  “Səbail-2” PFK – “Neftçi-2” PFK

135. “Sumqayıt-2” FK  – “Zaqatala” PFK

136. “Şüvəlan” FK  – “Qaradağ Lökbatan” FK

137. “Turan Tovuz” FK – “Kəpəz” FK

 

29 mart (cümə)

 

138. “Qarabağ-2” FK  – “Keşlə-2” PFK

139. “Ağsu” FK – MOİK PFK

140. “Zirə-2” PFK – “Sabah-2” FK

 

 

XXI tur, 4 aprel (cümə axşamı)

 

141. “Kəpəz” FK – “Zirə-2” PFK

142. “Neftçi-2” PFK– “Ağsu” FK

143. MOİK PFK – “Qarabağ-2” FK

 

5 aprel (cümə)

 

144. “Keşlə-2” PFK –  “Turan Tovuz” FK

145. “Sabah-2” FK– “Şüvəlan” FK 

146. “Qaradağ Lökbatan” FK – “Sumqayıt-2” FK

147. “Səbail-2” PFK – “Zaqatala” PFK

 

08 aprel (bazar ertəsi)

Ehtiyat gün

 

XXII tur, 11 aprel (cümə axşamı)

 

148. “Qarabağ-2” FK – “Neftçi-2” PFK

149.  “Ağsu” FK – “Zaqatala” PFK

150. “Sumqayıt-2” FK – “Sabah-2” FK

 

12 aprel (cümə)

 

151. MOİK PFK – “Keşlə-2” PFK

152. “Səbail-2” PFK – “Qaradağ Lökbatan” FK

153. “Şüvəlan” FK – “Kəpəz” FK

154. “Zirə-2” PFK –  “Turan Tovuz” FK

 

XXIII tur, 16 aprel (çərşənbə axşamı)

 

155. “Keşlə-2” PFK– “Zirə-2” PFK

156. “Turan Tovuz” FK – “Şüvəlan” FK

157. “Sabah-2” FK – “Səbail-2” PFK

158. “Qaradağ Lökbatan” FK – “Ağsu” FK

 

17 aprel (çərşənbə)

 

159.“Kəpəz” FK – “Sumqayıt-2” FK

160. “Zaqatala” PFK – “Qarabağ-2” FK

161.  “Neftçi-2” PFK – MOİK PFK

 

23 aprel (çərşənbə axşamı)

Ölkə kubok 1/2 final

 

 

XXIV tur, 26 aprel (cümə)

 

162. “Neftçi-2” PFK – “Keşlə-2” PFK

163. MOİK PFK – “Zaqatala” PFK  

164. “Qarabağ-2” FK – “Qaradağ Lökbatan” FK

165. “Ağsu” FK  – “Sabah-2” FK

166. “Səbail-2” PFK –“Kəpəz” FK

167. “Sumqayıt-2” FK – “Turan Tovuz” FK

168. “Şüvəlan” FK  – “Zirə-2” PFK

 

 

01 may (çərşənbə)

Ölkə kubok 1/2 final

 

XXV tur, 4 may (şənbə)

 

169. “Keşlə-2” PFK  – “Şüvəlan” FK

170.“Zirə-2” PFK – “Sumqayıt-2” FK

171. “Turan Tovuz” FK – “Səbail-2” PFK

172. “Kəpəz” FK  – “Ağsu” FK

173. “Sabah-2” FK – “Qarabağ-2” FK

174.  “Qaradağ Lökbatan” FK – MOİK PFK

175. “Zaqatala” PFK – “Neftçi-2” PFK

 

 

XXVI tur, 11 may (şənbə)

 

176. “Keşlə-2” PFK – “Zaqatala” PFK

177.“Neftçi-2” PFK  – “Qaradağ Lökbatan” FK

178. MOİK PFK – “Sabah-2” FK

179. “Qarabağ-2” FK – “Kəpəz ” FK                    

180. “Ağsu” FK – “Turan Tovuz” FK

181. “Səbail-2” PFK – “Zirə-2” PFK

182. “Sumqayıt-2” FK – “Şüvəlan” FK

 

 

19 may (bazar)

Ölkə kubok final

   Turnir cədvəli
1 Neftçi 11 26
2 Qarabağ 11 23
3 Səbail 11 20
4 Sabah 11 16
5 Qəbələ 11 12
6 Sumqayıt 11 11
7 Keşlə 11 9
8 Zirə 11 6
Ətraflı
1 MOİK 10 28
2 Sumqayıt-2 10 21
3 Neftçi-2 9 20
4 Zaqatala 10 16
5 Şüvəlan 10 14
6 Qarabağ-2 9 13
7 Turan Tovuz 10 13
8 Sabah-2 10 13
9 Keşlə-2 10 11
10 Qaradağ Lökbatan 10 11
11 Səbail-2 10 10
12 Ağsu 10 9
13 Kəpəz 10 7
14 Zirə-2 10 6
Ətraflı
Xəbər arxivi
« Noyabr 2018 »
1 2 3 4 5 6 7
293031 01 02 03 04
05 06 07 08 09 10 11
12 13 14 15 16 1718
19 20 21 22 23 24 25
26 27 28 29 300102
03040506070809
Press reliz
16.08.2018
I Divizion, 2018/2019-cu illər mövsümünün təqvimi
31.07.2018
2018/2019-cu illər futbol mövsümünün təqvimi
28.09.2017
I Divizion, 2017/2018-ci illər mövsümünün təqvimi
04.08.2017
2017/2018-ci illər futbol mövsümünün təqvimi
29.08.2016
Topaz Premyer Liqası, 2016/2017-ci illər mövsümünün təqvimi
26.08.2016
I Divizion, 2016/2017-ci illər mövsümünün təqvimi
Sorğu
Topaz Premyer Liqasının yeni mövsümündə favoritiniz hansı komandadır?
Qarabağ
Qəbələ
Neftçi
Zirə
Sumqayıt
Keşlə
Səbail
Sabah
> Nizamnamə
Struktur
> Xəbərlər
> Topaz Premyer Liqası
Əsasnamə
Turnir cədvəli
Ayın oyunçusu
Təqvim
Klublar
InStat Football icmal
> Azərbaycan kuboku
Təqvim
> I Divizion
Turnir cədvəli
Təqvim
Klublar
> Əvəzedicilər
Turnir cədvəli
Təqvim
Klublar
> Multimedia
Fotoqalereya
Video
PFL-in himni
> Ölkə
1995/1996
> Əlaqə
> Arxiv
1993
1993/1994
1994/1995
1995/1996
1996/1997
1997/1998
1998/1999
1999/2000
2000/2001
2001/2002
1992
2003/2004
2004/2005
2005/2006
2006/2007
2007/2008
2008/2009
2009/2010
2010/2011
2011/2012
2012/2013
2013/2014
2014/2015
2015/2016
2016/2017
2017/2018

evisa azerbaijan

visa for azerbaijan

visa to azerbaijan

asan visa

azerbaijan visa

azerbaijan visa

Bütün müəllif hüquqları Azərbaycan Respublikası qanunvericiliyinə uyğun qorunur. Saytda
yerləşdirilən hər hansısa məlumatdan istifadə zamanı istinadın qeyd olunması vacibdir.

2004-2008 © Peşəkar Futbol Liqası Saytdan istifadə zamanı hər hansısa bir texniki problemlə
rastlaşdığınız zaman info@pfl.az vasitəsilə əlaqə saxlayın
Lider Advertising
Cəmi HIT sayı: web counter
Cəmi HOST sayı: